Slevy a Akce na naše služby


Orientační ceník:

Ceny se odvíjejí podle použitého materiálu a jsou orientační.
Kuchyně
Při realizaci kuchyní se nabízí široká škála materiálů a provedení. Předpokládej me tedy, že metr běžné kuchyně (dolní a horní skříňky i s pracovní deskou) vychází od 12.500,- Kč bez DPH. Cena závisí na materiálech, které se použijí.
Montáže
Běžný metr kuchyně 890,- Cena je včetně potřebného kování pro spojení a zavěšení skříněk.
Další nábytek za 10% kupní ceny. Však minimálně 280,-
Chtěli by jste vedět kolik by stál Váš nový nábytek? Neváhejte Nás kontaktova a nechte si vyhotovit cennovou nabídku.Slevy

Slevy až 45% na naše služby.

Potřebujete nový nábytek nebo služby hodinového manžela ale máte obavy, že by to bylo moc drahé a že by jste na to finančně nedosáhly? Díky našim slevám jsou Vám naše služby dostupné.

10% Sleva pro seniory

Je Vám více jak 60 let? Tak je tato sleva určná právě Vám. Máte obavy, že v dnešní době s rostoucím DPH a klesajícími důchody si nemůžete dovolit vše co by jste chtěli? Nebo jen máte obavy, že by jste nezvládly vše jako kdysi? S naší slevou jsou Vám naše služby lépe dostupnější.

45% Sleva pro hendikepované

Chápeme, jak je váš život náročný. Proto jsme připravili tuto slevu. Díky, které už nebudete muset zápasit s domácími pracemi a nebudete se muset bát, že s už tak napnutý rozpočet si to nebudete moc dovolit.

25% Sleva pro samoživitelky

Zůstala jste na výchovu dítěte sama? Nemůžete si kvůly nedostatku financí pořídit nový nábytek? Nebo Vaše dítě občas připomíná demoliční jednotku? Díky tomu se Vám doma hromadí drobné opravy, na které nemáte čas? Kontaktuj te Nás a mi se o vše postaráme.

20% Sleva pro studenty

Zařizujete si byt se spolužáky nebo jen potřebujete něco opravit? S naší slevou to nebude žádný problém.
Sleva se uplatňuje na konečnou cenu zakázky bez hvězdiček a skrytých podnínek.
Slevy nelze sčítat.

Dále nabízíme:

Dárkové poukazy na služby hodinového manžela

Hledáte zajímavý dárek? Překvapte Své blízké poukazem na služby Hodinového manžela. Poukazy nabízíme již od hodiny práce. Kolik hodin budete chtít záleží je na Vás.
Poukaz

© 2012 www.zivedrevo.cz | Pinokio Pavel Kamarýt Všechna práva vyhrazena |