Truhlářství

Orientační ceník:

Uvedené ceny se odvíjejí podle použitého materiálu a jsou pouze orientační.

Kuchyně

Při realizaci kuchyní se nabízí široká škála materiálů a provedení. Předpokládej me tedy, že metr běžné kuchyně (dolní a horní skříňky včetně pracovní desky) vychází od 11.500,- Kč. Cena závisí na materiálech, které se použijí.

Montáže

Běžný metr kuchyně 950,- Cena je včetně potřebného kování pro spojení a zavěšení skříněk.
Další nábytek za 10% kupní ceny. Však minimálně 280,-
Cena montáže námi dodaného nábytku je 6%
Chtěli by jste vedět kolik by stál Váš nový nábytek? Neváhejte Nás kontaktova a nechte si vyhotovit cennovou nabídku.Slevy

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní (moderních i klasických), obývacích stěn, předsíní, vestavěných skříní, ložnic, dětských pokojů, pracoven, kanceláří, zahradních pergol, altánků, plotů a dalších výrobků. Našimi zákazníky jsou ti, kteří hledají kvalitu, která plyne ze zodpovědného a osobního přístupu ke každé zakázce, vysoké jakosti používaných materiálů a odborných znalostí našich zaměstnanců při jejich realizaci.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi

Respektujeme samozřejmě přání každého zákazníka a je naším cílem vyhovět opravdu každému. Ať už se jedná o malou skříňku nebo vybavení celého interiéru. U nás nakupují ti, kteří chtějí realizovat svoji představu o uspořádání svého domova. Řešení na míru představuje dlouhodobější investici a nemusí být přitom drahé. Každý je ochoten investovat do svého prostředí rozdílné prostředky, to však nemusí být důvodem k nákupu nekvalitního nábytku ze sériové produkce zahraničních výrobců, šířeného síťovými prodejci, podporujícími prodej takového zboží rozsáhlými slevami a akcemi typu „noční prodej“.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

Ať nás už oslovíte s ucelenou představou o svém interiéru, či vás pouze oslovil obrázek v časopise jak by mohl váš nábytek vypadat, či máte pouze potřebu využití daného prostoru pro uložení co největšího objemu věcí, vždy vám rádi vyhovíme, pomůžeme s rozhodnutím a vaši představu zrealizujeme. Konzultace, zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace jsou u nás zdarma. Vybavení vašeho domova nebo kanceláře vám pak bude vyhovovat nejen po stránce praktické, ale současně vytvoří útulné a jedinečné prostředí.

Proč nábytek od nás?

* kvalitní výroba nábytku na míru dle vašich představ
* osobní přístup ke každému zákazníkovi
* ZDARMA zaměření a kalkulace

Zajištujeme také montážní služby nábytku a kuchyní (IKEA, KIKA, ASKO, Sconto, XXXLutz, ...).

© 2012 www.zivedrevo.cz | Pinokio Pavel Kamarýt Všechna práva vyhrazena |